Новини
Декада математики, фізики та інформатики
Традиційно в лютому у нашій школі проходить декада математики, інформатики та фізики «МІФ». Цього навчального року, з 08 лютого по 12 лютого, була проведена декада «МІФ".
В рамках декади було підготовлено та проведено ряд заходів згідно плану. А саме:
1) квест "Фізика навколо нас"для учнів 8 класу;
2) перегляд навчально-пізнавального фільму "Безпека в інтернеті - просто" та створення буклета;
3) урок-вікторина "Логічна вікторина" для учнів 6 класу;
4) перегляд фільму з астрономії "Створення темного Всесвіту" для учнів 10 класу;
5) фізична вікторина "Гра патріотів" для учнів 7 класу;
6) відкритий урок з алгебри у 7 класі на тему "Розв'язування вправ з використанням формул скороченого множення" (вчитель Когут Л.В.).
Метою тижня було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, фізики,астрономії та інформатики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість. Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, вміння демонструвати багатство і красу світу точних наук.
День безпечного Інтернету
В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.
09 лютого 2021 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.
Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів. Учні 2,4 та 7 класу ознайомилися із правилами поведінки в Інтернеті переглядаючи фільм «Безпека в Інтернеті – просто», а також долучилися до створення буклетів на тему «День безпечного Інтернету».
День пам'яті Героїв Крут
29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.
З метою вшанування у СЗШ І-ІІІ ступенів села Куна проведено уроки звитяги.
У шкільній бібліотеці протягом дня учні школи мали змогу переглянути виставку-презентацію "Крути - і сум, і біль, і вічна слава України".
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Генеральна асамблея ООН прийняла 1 листопада 2005 року Резолюцію № 60/7, у якій говориться, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…». Саме цей документ оголосив Днем пам’яті жертв Голокосту 27 січня. В цей день в 1945 році війська 1-го українського фронту увійшли до нацистського табору смерті Аушвіц. Цей табір став у сучасному світі символом нацистських злочинів.
Такі дати вписані в календар людства для того, щоб нагадати: історія та цивілізація рухаються не обов'язково лише вперед і вгору. Іноді - й назворот. І ми повинні пам'ятати про це. Пам'ятати для того, щоб ніколи не повторилося нічого подібного.
Будьте на сторожі Людяності. Це - наша місія, наше завдання, наше призначення...
Вічна пам'ять загиблим .... Пам'ятаємо...
Реєстрація на ЗНО 2021
01 лютого розпочинається реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Термін реєстрації з 01 лютого по 05 березня 2021 року.
Докладніше про особливості та перебіг ЗНО 2021 читайте на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.
День Соборності України
22 січня 2021 року будемо відзначати 102 річницю проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років.
Український інститут національної пам’яті спільно зі продакшн-студією Bober до Дня Соборності України створили соціальний відеоролик, який дає можливість зануритися в історичні події і відчути їхнє значення і через сто років.