НовиниЗі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні, шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаємо вас із закінченням навчального року! 

Цей рік був для всіх нас надзвичайно складним, адже він проходив в умовах жорстокої війни. Та незважаючи на всі випробування, ви старано працювали, долали труднощі, прагнули до нових вершин. І ось, нарешті, настав час канікул - час відпочинку, нових вражень та незатутніх пригод.

Нашим випускникам ми щиро бажаємо успішного складання іспитів та вступу до омріяних навчальних закладів. Нехай ваші знання та таланти стануть запорукою щасливого та успішного життя.

Решті учнів зичимо веселих та безпечних канікул. Наберайтеся сил. нових вражень та натхнення, щоб з нового навчального року розпочати підкорення нових вершин науки!

Висловлюємо щиру вдячність батькам за підтримку та розуміння, за те, що завжди вірили у своїх дітей та допомагали їм на шляху до знань

Колегам бажаємо міцного здоров'я, творчого натхнення, нових успіхів та мотивованих учнів!

Цей навчальний рік добіг до кінця, але попереду нас чекає нове життя. Ми віримо. що Україна обов'язково переможе, і ми зможемо відбудувати нашу країну та зробити її ще кращою! Бажаємо всім нам мирного неба над головою, міцного здоров'я, успіхів у навчанні та праці!

З повагою та найкращими побажаннями адміністрація закладуПродовження тексту новини31.05.2024 | Aдмін

Вернутись назад