НовиниМіжнародний день миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити щонебудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі  щастя - це мир.

В цей день у СЗШ І-ІІІ ст.с.Куна був проведений конкурс плакатів, малюнків. Також проведені години спілкування "Мир на землі - радість у родині". У шкільній бібліотеці організована книжкова виставка "Під мирним небом".

23.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Фестиваль ранкової зарядки

Упродовж тижня з 07.09 по 14.09 в СЗШ І-ІІІ ст.с.Куна тривав фестиваль ранкової зарядки.  Основні цілі та завдання фестивалю: стимулювання молоді до заняття ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я. 

Здобувачі освіти разом із своїми вчителями залюбки вийшли на свіже повітря, щоб виконати комплекс загально-розвиваючих вправ.

Маємо надію, що заняття фізичною культурою стане повсякденною потребою у кожній сім'ї та родині. Всі учасники фестивалю отримали велике задоволення, заряд енергії та бадьориий настрій.

18.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнська акція "Сонях пам'яті"

Здобувачі освіти нашої школи взяли участь у Всеукраїнській акції вшанування пам'яті захисників України "Сонях пам'яті".

Сонях пам'яті - це не просто символ історичної мужності українських воїнів, це символ життя України. Тому всіх бажаючих запрошували взяти участь у виготовлені пам'ятних символів "Соняхів пам'яті".

18.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Місячник безпеки

В рамках Місячника безпеки руху та запобігання дитячого травматизму в СЗШ І-ІІІ ст.с.Куна було проведено єдиний урок із безпеки руху "Правила безпеки для пішоходів та пасажирів". У початкових класах на виховних годинах було проведено рольову гру "Машини та пішоходи". Між учнями 8-11 класів з метою повторення, узагальнення та систематизування знань учнів про правила дорожнього руху та дорожніх знаків було проведено брейн-ринг.

17.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Початок 2020-2021 навчального року

У зв'язку з епідомеліогічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СOVID-19),  освітній процес у закладі організовано із дотриманням проти епідеміологічних вимог і рекомендацій щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину. 

Перед стартом навчального року школа була забезпечена дезінфікуючими та мийними засобами, засобами індивідуального захисту. Розроблено маршрути руху здобувачів освіти по школі. На всіх входах в школу встановлено антисептики для обробки рук та баки для збору використаних медичних масок та рукавичок, на початку робочого дня медична сестра проводить температурний скрінінг працівників закладу. В школі оформлений інформаційний стенд із ілюстрованими матеріалами щодо небезпеки COVID-19 . На перервах відбувається провітрювання класних кімнат, протягом дня проводиться дезінфекція всіх поверхонь.

04.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Подяка!

Педагогічний колектив школи, батьки та учні щиро вдячні начальнику відділу освіти Гайсинської райдержадміністрації Шрамко В.М., ТОВ ПК "Зоря Поділля" за чудові подарунки для першокласників нашої школи.

Також виносимо подяку сільському голові Кондратюк С.І. та Цимбалу П.А. за допомогу у підготовці навчального закладу до нового навчального року.

Адміністрація школи

02.09.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Всього новин: 94