НовиниВсеукраїнський урок з профорієнтації

У межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» 15 березня 2023 року о 12:15 у прямому ефірі Єдиного Телевізійного Марафону (телеканали: 1+1, ICTV, Інтер, СТБ, Суспільне, телеканал Рада) відбувся Всеукраїнський урок з профорієнтації для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти за участі провідних українських роботодавців та кар’єрних радників.

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Асоціація інноваційної та цифрової освіти, Група «1+1 media» за підтримки Goethe-Institut в Україні.

Зважаючи на важливість профорієнтації, зокрема свідомого обрання учнями траєкторії подальшого навчання та побудови власної кар’єри, учні школи взяли участь у перегляді в прямому ефірі зазначеного уроку.

15.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Річниця визволення Гайсинщини від німецько-фашистських загарбників

14 березня - 79 річниця визволення Гайсинщини від німецько-фашистських загарбників.

Пам'ятною незабутньою датою ввійшло в історію Гайсинщини і Гайсина 14 березня 1944 року. Цей день є святом болю і радості, святом торжества життя над смертю.

Шлях до такого свята був не простий. Він ліг через великі, тяжкі битви нашої армії за звільнення рідної Вітчизни, в тому числі і Гайсинської землі від німецько-фашистської навали.

15.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Тарас Шевченко - геній українського народу!

Щороку в Україні 9 та 10 березня відзначають Шевченківські дні, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка.

Поезія Кобзаря - то одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь українців.

Тарас Шевченко- це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Творчість Т.Г.Шевченка - це святиня якою дорожить і гордиться український народ.

З метою популяризації творчої спадщини Кобзаря, утвердження його духовних заповідей, в нашому закладі відбулися заходи щодо вшанування пам'яті видатного письменника, поета, художника:

10.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Свято краси, любові та ніжності

Весна... Лагідна, загадкова, тендітна. Ми так чекаємо її завжди, чекаємо пробудження природи і почуттів. Недарма, мабуть, саме навесні ми святкуємо жіночий день.

Цьогорічний жіночий день особливий, бо святкуємо його в умовах воєнного стану. Але і в таких умовах, члени учнівського самоврядування підготували вітання та подарували святковий настрій усім присутнім на заході.

У класному колективі 6 класу відбулося свято "У жінці все від Божої любові.."

Від щирого серця ми ще раз вітаємо наших жінок! Щастя, здоров'я вам, любі, бажаємо світлих, ясних і сонячних днів!

09.03.2023 | Aдмін | Читати далі

Профілактична зустріч

3 березня у нашому закладі відбулася зустріч із поліцейським офіцером Гайсинської територіальної громади капітаном поліції Кирилюком Дмитром Васильовичем.

З метою попередження вчинення неповнолітніми протиправних дій, і враховуючи дію воєнного стану на території України.

Дмитро Васильович, проінформував школярів про правила безпечної поведінки, наголосивши:

- ні в якому разі не приєднуватись до невідомих груп в соцмережах;

- не відвідувати місця скупчення молоді;

- не брати участь у зібраннях неформальних угрупувань;

- не вступати в конфліктні ситуації;

- за всі діяння є відповідальність.

03.03.2023 | Aдмін | Читати далі

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України.

З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання у школярів почуття патріотизму і гордості за свою державу у нашому закладі було проведено:

 

21.02.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Всього новин: 240