НовиниЗасідання педагогічної ради

20 жовтня, на платформі Google Meet відбулося чергове засідання педагогічної ради закладу. У ході наради розглянули низку важливих питань:

1. Ведення шкільної документації.

2. Замовлення на курси підвищення кваліфікації 2022 р.

3.Обговорення та аналіз результатів ЗНО-2021 .

4. Вакцинація працівників закладу.

 

20.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Оголошення!

З 18.10 по 22.10 у ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна канікули!

18.10.2021 | Aдмін | Читати далі

День захисника України!

14 жовтня вже багато років ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови, яке для усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Адже своїми молитвами вона покриває нас від зла і завжди готова розпростерти Свій Покров над кожним з нас. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов'язуємо усі свої надії.

Сьогоднішній день також було проголошено Днем Українського козацтва. Для козаків свято Покрови було найбільшим значущим святом, вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. Історія українського козацтва - це одна з найвеличніших сторінок життя українського народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій України. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження України. Й нині сотні тисяч нащадків козаків розвивають кращі традиції своїх предків, котрі є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості Вітчизні. 
В житті часто спостерігаємо, як сьогодення перекликається зі старовиною, адже ми повинні бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. 
Саме тому День захисника України ми відзначаємо 14 жовтня, як символ нерозривного зв'язку всіх поколінь захисників України, як пам'ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. В цей день необхідно згадати полеглих воїнів, а також подякувати всім тим, хто присвятив життя захисту української держави. 
  

 

14.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу,класниими керівниками та психологом закладу, Сайдак Ольгою Едуардівною, було проведено ряд цікавих та корисних заходів для початкової школи. Зокрема: заняття з елементами тренінгу "Вчимося жити добрими людьми" та "Надірване серце". Також усіх учасників освітнього процесу було ознайомлено з чат-ботом "Кіберпес" за допомогою якого можна дізнатися про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у разі кібербулінгу.

08.10.2021 | Aдмін | Читати далі

З Днем Вчителя!

 

01.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день миру

Міжнародний день миру щорічно відзначають 21 вересня.

Мир - головна цінність для будь-якої людини. Мир у рідній Україні - це найзаповітніше бажання усіх українців. 

До відзначення цього свята долучилися і наші здобувачі освіти. У закладі пройшли тематичні заходи. День розпочався флешмобом "Голуб миру", який підготували учні 5 та 7 класів. Протягом дня була проведена акція "Я обираю "Мир". 

Діти висловили побажання миру та злагоди, закликали всіх людей: "Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі! Живіть у мирі та злагоді!"

21.09.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Всього новин: 172