НовиниМіс Осінь

15.11.2019 р. у школі відбувся конкурс краси, грації та натхнення "Міс Осінь-2019". Конкурсантки дефілювали, змагалися в ерудованості, показували свої вміння у нанесенні макіяжу та кулінарії.

Хоч титул - "Міс Осінь-2019" - був лише один, учасниці, яким він не дістався, також були задоволені результатами, бо для декого з них вихід на сцену уже був своєрідною перемогою.

19.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

  З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах , удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому.

З 11.11 по 15.11 2019 р. у школі проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі.  

 У рамках тижня відбулися різні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: тематичні бесіди з попередження дитячого травматизму на дорогах (1-11 кл), нагадування -хвилинка про правила дорожнього руху "Взаємоповага учасників дорожнього ру ( 5-6 кл), єдиний урок "Безпечна країна" (1-11 кл), виховна година "Будь обережним на дорозі"(7 кл), година спілкування "Знання дорожнього руху - безпеквашого життя" (10 кл), година спілкування "Безпека руху - це життя" (1 кл), бесіда "Дорожня абетка" (3 кл), гра-квест "Світлофор - наш добрий друг"(2 кл).

Учні 11 класу разом з класним керівником підготували для учнів 5 класу вікторину "Знай і виконуй правила дорожнього руху!", приготували тематичний плакат, а також відеопрезентацію "Дорога - не місце для розваг".

 

15.11.2019 | Aдмін | Читати далі

День української писемності та мови

9 листопада ми відзначаємо державне свято - День української писемності та мови. 

Напередодні цієї дати в школі відбулася лінійка, родзинкою якої став флешмоб під девізом "Розмовляй українською, адже ти  - українець!" 

Було проведено мовну вікторину "Подорож океаном рідної мови". Перемогу здобула команда "Мовознавців".

11.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Акція «Для воїна з любов’ю»

Учнівський колектив нашої школи долучився до акції із збору продуктів та необхідних речей для потреб воїнів ООС. Ніхто не залишився байдужим. Ми хочемо вірити, що коли воїни отримають нашу підтримку, то хоч трішки легше їм буде переносити воєнні перепитії.

06.11.2019 | Aдмін | Читати далі

Засідання педагогічної ради

29 жовтня в школі відбулась педагогічна рада на тему: "Виховання в учнів основ естетичної культури в процесі вивчення основ наук та в позакласній роботі". 

Одним із чинників всебічного гармонійного розвитку особистості є її естетичне виховання. 

Естетичне виховання - складова частина виховного процесу, безпосередньо спрямована на формування здатності сприймати і перетворювати дійсність за законами краси в усіх сферах діяльності людини.

У процесі естетичного виховання важливо навчити учнів розуміти й сприймати красу. Спостерігаючи прекрасне, людина не може бути байдужою, вона переживає, відчуваючи любов або ненависть до спостержуваного. Тому важливо, щоб діти вміли розрізняти справді красиве і потворне.

Спочатку з доповідю на тему "Система роботи школи по формуванню естетичної культури. Естетика дитячого життя" виступила заступник директора з виховної роботи Козачок Н.П. , було переглянуто презентацію "Естетичне виховання".

В обговоренні взяли участь вчителі: Іванова Н.П., Михайловська О.А., Ткачук Л.В., Мухіна Т.А. та практичний психолог Сайдак О.Е., які поділилися досвідом, як вони насвоїх уроках та в позаурочний час виховують естетику культури у школярів.

31.10.2019 | Aдмін | Читати далі

День визволення України від фашистських загарбників

Повертаючись подумки до буремних воєнних років, ми з глибокою вдячністю схиляємо голови перед нашими бійцями. Ми завжди будемо берегти пам'ять про всіх, хто відстояв Україну в роки страшної війни.

І тому 25 жовтня по класах пройшли виховні години, уроки пам'яті, присвячені 75-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. 

Учні 11 класу підготували виховний захід "Ніхто не забутий, на попіл ніхто не згорів..".

29.10.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8
Всього новин: 45