НовиниЗасідання педагогічної ради

21 жовтня відбулося засідання педагогічної ради з теми: "Формування конкурентноспроможної особистості засобами інноваційних технологій".

На педагогічній раді виступили заступник директора з НМР Мехед Л.Є. на тему "Інноваційні освітні технології - шлях до формуванння конкурентносроможної особистості", заступник директора з виховної роботи Козачок Н.П. на тему "Використання інноваційних технологій у виховній роботі школи". 

27.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Місячник цивільного захисту

З 17.09 2020 р. по 17.10 2020 р. в школі був проведений місячник ЦЗ. Пройшов він згідно складеного плану. В період місячника використовувалась вся наявна матеріальна база, зокрема, засоби індивідуального захисту (протигази, респіратори, захисні комбенізони та костюми, ватно- марлеві пов'язки). Проведено: вікторини для учнів, розроблено тематичні повідомлення, організовано виставку по ЦЗ. Проведено бесіди по класах про Всеукраїнський дитячо-юнацький рух "Школа безпеки". Проведено практичні заняття з учнями школи на тему: "Надання першої медичної допомоги постраждалим на воді, в результаті пожежі та побутових травм", конкурс на кращу листівку з висвітлення знань з основ здоров'я.

Організовано зустріч з медичною сестрою школи з питань пропаганди здорового способу життя. 

В шкільній бібліотеці організовано виставку книжок, альбомів, брошур з тематики "Цивільний захист", Знай і вмій", "Природа і людина".

17.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Ми нащадки козацького роду

Україна… В моєму серці, понад усе!» Під таким гаслом у нашій школі відбулися заходи з нагоди Дня захисника України.

Метою їх є формування в учнів розуміння понять «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни всіх поколінь та історичних віх. 

Тому у школі проведено святкові заходи по класах «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Ми нащадки козацького роду», де учнів інформовано про історичне минуле і сьогодення українського народу, його боротьбу за незалежність, волю, мову, культуру, звичаї.

 

14.10.2020 | Aдмін | Читати далі

14 жовтня - День Захисника України

 

Ці знаменні свята здавна нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українським народом. Саме Пресвята Богородиця вважалася покровителькою та захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Адже своїми молитвами вона надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом та покривала нас від зла. Це свято – уособлення доблесті і героїзму усіх поколінь нашого народу!

Однак, цей день водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів України. 

Низький уклін всім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної Держави! 

 

 

14.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Дякую захисникам України

Учні СЗШ І-ІІІ ст.с.Куна активно долучились до акції "Зі святом, дорогі захисники", зібравши посилки з продуктами харчування, засобами гігієни. Учні писали воїнам листи-вітання, створювали малюнки, щоб передати на Схід і зігріти солдатські серця, нагадатми, що про них пам’ятають і чекаютьмм живими.и гігієни. Учні писали воїнам листи-вітання, створювали малюнки, щоб передати на Схід і зігріти солдатські серця, нагадати, що про них пам’ятають і чекають живими.

Відео 1    Відео 2      Відео 3        Відео 4        Відео 5       Відео 6

 

14.10.2020 | Aдмін | Читати далі

Мій тато - ГЕРОЙ

Учні СЗШ І-ІІІ ступенів с.Куна взяли участь у районній фотоекзпозиції "Мій тато - ГЕРОЙ".

14.10.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Всього новин: 165