НовиниПередвиборча кампанія та вибори Президенти шкільного парламенту

У нашій школі ми велику увагу приділяємо учнівському самоврядуванню. Приємно відзначити, що ініціатива самоврядування походить від самих учнів. У нас є лідери класів та учнівський Президент.

Тож, сьогодні у нас знову відбулось свято учнівської демократії - вибори Президента учнівського самоврядування. У цьому році кандидатів було три: Кадушкіна Дарина учениця 8 класу, учениця 10 класу Сіденко Крістіна та Табанюк Богдана учениця 9 класу. 

Навіть не сумнівайтеся все було, як у дорослому житті! Підготовка кандидатами передвиборчих програм, брифінг з каверзними питаннями, дискусії. урна для голосування, спостереження під час підрахунку.

 

20.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Не втомлюємося робити добрі справи!

13 вересня шкільна родина Кунянської загальноосвітньої школи організувала благодійний ярмарок смаколиків, щоб підтримати збір коштів на квадракоптер з тепловізором DJI Mavic,  для нашого земляка, Левицького Ігоря, який боронить нашу Батьківщину в складі 79 бригади. Усі діти школи, їх батьки та педагогічний колектив взяли активну участь у зборі коштів та проведенні ярмарку. 

У теплій привітній атмосфері смаколики та напої розкупили за лічені хвилини. Учні в ролі продавців активно пропрошували відвідуючих активно почастуватися солодким, а учасники ярмарку робили спільні світлини і ділилися враженнями від організованого дійства.

20.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Всесвітній день прибирання

Під гаслом "Хай небо буде мирним, а Україна чистою!", наш заклад традиційно приєднався до Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day" разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Чисте довкілля починається з кожного, тому працювали всі і всюди і, як справжні господарі, наводили лад на прилеглій території школи. Працювали активно, дружно і весело, а результатом стала чиста, прибрана територія нашої школи!

19.09.2023 | Aдмін | Читати далі

Свято квітів "Осінні фантазії"

15 вересня в школі відбулася виставка виробів з природних матеріалів та квітів "Осінні фантазії". 

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. Осінь щедра та багата пора! Вже давно в нашій школі стало доброю традицією кожної осені проводити виставку виробів з природніх матеріалів та квітів в якій беруть участь учні 1-11 класв. Дуже часто ми чуємо: "Краса врятує світ". Свято квітів у школі - перша сходинка на цьому шляху. Адже побачивши цю виставку можна поринути у неповторний та захоплюючий світ казки, бо все навколо у яскравих кольорах, все посміхається і радіє. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликають в учнів, батьків та вчителів радість усмішку та насолоду від зустрічі з прекрасним. Дякуємо всім учнівським колективам, класним керівникам та батькам за активність, творчість та оригінальність створених квіткових композицій та композицій з дарів осені.

19.09.2023 | Aдмін | Читати далі

З Днем знань!

Щиро вітаємо всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманітарної цінності.

Дорогі школярі!

В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання - це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити. Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті. Загальновідомо, що знання - це сила. Сила творіння, добра, суспільної злагоди та поступу. Вони, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави. Кожен з нас, перегортаючи сторінки свого життя, зупиниться на тій, що має назву "школа". І полинуть тоді думки приємні, життєрадісні, і защемить серце, бо згадуєш своє дитинство, юність, своїх кращих друзів, своїх порадників і наставників - учителів. 

 

31.08.2023 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті захисників України!

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Ми щодня згадуємо воїнів, які поклали своє життя за нашу волю та незалежність, але цей день – для гідного вшанування їхньої пам'яті. День, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам'яті та схиливши голову під час хвилини мовчання. Це найменше, чим ми можемо віддячити загиблим захисникам за мир у наших домівках та захист. Адже герої живі, поки жива пам’ять про них...

29.08.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Всього новин: 324