НовиниПроведення супервізії для педагогічних працівників початкової ланки освіти

 Відповідно до статті 57 Закону України «Про освіту», статті 59 Закону України «Про повну загальну середню освіту», Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2018 року №237, постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 2021 року № 476 на підставі клопотання адміністрації ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Куна до Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради» 28 жовтня 2021 року в закладі проведено супервізію – заходи із професійної підтримки (наставництво, надання допомоги із виправлення помилок, що виникли у роботі) для педагогічних працівників початкової ланки освіти. Організатор проведення – Сич В.П., директор КУ«ЦПРПП ГМР» , супервізор – Рибаченко Г.Г., вчителька початкових класів ліцею №7 м. Гайсина.

03.11.2021 | Aдмін | Читати далі

Засідання педагогічної ради

27 жовтня, на платформі Google Meet відбулося чергове засідання педагогічної ради закладу. У ході педагогічної ради було розглянуто такі питання:

1. Про виконання рішення попередньої педгогічної ради.

2. Наскрізні лінії як засіб інтеграції ключових і загально предметних компетентностей.

Виступили: заступник директора з навчальної роботи Мехед Л.Є., вчитель інформатики Барвінок О.В., вчитель мистецтва Плахотнюк Г.А., вчитель початкових класів Мухіна Т.А. та вчитель історії Дмитришин С.М.

 

27.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Нарада!

20 жовтня, на платформі Google Meet відбулася нарада. У ході наради розглянули низку важливих питань:

1. Ведення шкільної документації.

2. Замовлення на курси підвищення кваліфікації 2022 р.

3.Обговорення та аналіз результатів ЗНО-2021 .

4. Вакцинація працівників закладу.

 

20.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Оголошення!

З 18.10 по 22.10 у ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна канікули!

18.10.2021 | Aдмін | Читати далі

День захисника України!

14 жовтня вже багато років ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці або Святої Покрови, яке для усіх православних є одним з найбільших релігійних свят осені. Українцям здавна була притаманна особлива любов, шанування і благоговіння перед святою Богородицею. Адже своїми молитвами вона покриває нас від зла і завжди готова розпростерти Свій Покров над кожним з нас. Їй відомі всі наші потреби й турботи, радощі і печалі. Саме з її покровом і заступництвом всі ми пов'язуємо усі свої надії.

Сьогоднішній день також було проголошено Днем Українського козацтва. Для козаків свято Покрови було найбільшим значущим святом, вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою. Історія українського козацтва - це одна з найвеличніших сторінок життя українського народу. В найтяжчі часи іноземного поневолення козацтво виступало справжнім захисником рідної землі, оборонцем віри, моралі та державницьких традицій України. Впродовж століть могутнє козацьке братство здійснювало вплив на європейську історію. Саме з козацького роду вийшли відомі всьому світу діячі національного відродження України. Й нині сотні тисяч нащадків козаків розвивають кращі традиції своїх предків, котрі є для них взірцем доблесті, шляхетності, відданості Вітчизні. 
В житті часто спостерігаємо, як сьогодення перекликається зі старовиною, адже ми повинні бути гідними спадкоємцями духовних цінностей і продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. 
Саме тому День захисника України ми відзначаємо 14 жовтня, як символ нерозривного зв'язку всіх поколінь захисників України, як пам'ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет. Попри зміну часів і політичних систем, День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині. В цей день необхідно згадати полеглих воїнів, а також подякувати всім тим, хто присвятив життя захисту української держави. 
  

 

14.10.2021 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу,класниими керівниками та психологом закладу, Сайдак Ольгою Едуардівною, було проведено ряд цікавих та корисних заходів для початкової школи. Зокрема: заняття з елементами тренінгу "Вчимося жити добрими людьми" та "Надірване серце". Також усіх учасників освітнього процесу було ознайомлено з чат-ботом "Кіберпес" за допомогою якого можна дізнатися про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у разі кібербулінгу.

08.10.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Всього новин: 240