НовиниОголошення!

Увага! З 01 березня 2021 року освітній процес у ЗЗСО І-ІІІ ступенів села Куна для учнів 5-11 класів буде здійснено в умовах дистанційного навчання. Учні 1-4 класів навчаються в звичайному режимі.

28.02.2021 | Aдмін | Читати далі

150 річниця від дня народження Лесі Українки

Сьогодні, 25 лютого 2021 року виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки)- видатної української письменниці та громадського діяча.

Вона боролася за правду і волю,

Щоб не було життя злиденного ніде.

Вона боролася за нашу кращу долю,

За наш буденний світлий день.

 

25.02.2021 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день рідної мови

"Найбільше і найдорожче добро в кожного  - це його мова..". - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є неоціненним скарбом нашої нації.  Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма ж її називають солов'їною. 

До Міжнародного дня рідної мови проведено квест "Мовними лабіринтами", визначено і нагороджено команду, яка перемогла. Учні 9 і 10 класу виготивили стінгазети "Мова - душа народу". Провели флешмоб "Мова моя калинова". Здобувачі освіти читали вислови відомих письменників, громадських та культурних діячів про мову. Хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам'ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність.

22.02.2021 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті Героїв Небесної Сотні

День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України.

Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

У цей день ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, в ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна відбулися виховні години на тему "Небесна Сотня - в пам'яті назавжди", урок звитяги "Їх прийняло небо, залишивши списки".

Також учні взяли участь в акції "Ангели пам'яті". 

Горить свіча і пам'яті сльоза 

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса - 

Героїв Україна пам'ятає.

19.02.2021 | Aдмін | Читати далі

День вшанування героїв Афганістану

На відзначення 32-річниці виведення військ з Афганістану в ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна пройшли виховні години "Афганістан - пам'ять, сльози, біль". Учні переглянули документальний фільм "Останній солдат". В шкільній бібліотеці була організована виставка "Афганістан болить в моїй душі". 

Ми глибоко шануємо всіх без винятку солдатів і офіцерів, рядових і генералів, робітників та службовців, яким судилося пройти вогняне чорнило бойових дій в Республіці Афганістан.

17.02.2021 | Aдмін | Читати далі

День Святого Валентина

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День Святого Валентина. День закоханих - свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.  

12 лютого в ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Куна дуже яскраво і різноманітно пройшло це свято. В кожному класі працювала святкова пошта. Було зібрано багато "валентинок", а потім відправлено їх адресатам. На перервах учні мали змогу взяти участь у святковій фотосесії.

 

17.02.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Всього новин: 165