НовиниНоворічне свято

Новорічні свято - це довгоочікувана казка для усіх дітей, які з нетерпінням чекають приходу Діда Мороза та Снігурки. 

23 грудня зимова казка завітала і до здобувачів освіти нашого закладу. 

Дід Мороз завітав до школярів із новорічними подарунками. Святкування відбулося по класах з урахуванням встановлених карантину обмежень та воєнного стану. 

27.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Найгарніший квітник України 2023

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.с.Куна Гайсинської міської ради бере участь у всеукраїнському проєкті Flowers4School "Найгарніший квітник України 2023". Ми отримали від Flowers4School цибулини квітів: нарцисів, тюльпанів, гіацинтів, крокусів та ін. Чекаємо відлиги щоб садити! Дякуємо Flowers4School за можливість зробити наші клумби, нашу маленьку Батьківщину та Велику Україну квітучими!

21.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Районні змагання з шашок та шахів

09 грудня в еколого-натуралістичному центрі міського Будинку школярів та молоді пройшли змагання з шашок в рамках Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Гайсинської міської ради.

Учні нашого закладу приймали участь у змаганнях - Кондратюк Дар'я ( ІІ місце) та Федоренко Максим (VII місце). Командне місце в районі - ІІІ.

25 листопада відбулися районні змагання із шахів. Учні нашого закладу зайняли призові місця - Гришко Даніїл (І місце) та Бондар Олександра (ІІ місце).  Загальне  - І місце.

14.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнська акція

З 25 листопада до 10 грудня пройшла щорічна Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Це нагода ще раз нагадати усім про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, подолання насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми.

Протягом даного періоду у нашому закладі було проведено:

- тематичні виховні години щодо профілактики домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми та захисту прав людини "Права людини та дитини";

- профілактична зустріч із офіцером ювенальної поліції Наталею Гудимою;

- вивчення проблем булінгу за допомогою анкетування, яке провела практичний психолог;

- акція "Червона стрічка";

- виготовлення браслетів дружби "Весело граємося - дружити навчаємося" (1 клас);

- виготовлення дерева толерантності "Усі ми різні, але рівні" (4 клас);

- тренінг профілактика "СНІД";

- співпраця практичного психолога з Центром зайнятості - ознайомлення учасниів семінару з Всесвітньою компанією "16 днів проти насильства".

11.12.2022 | Aдмін | Читати далі

День Збройних сил України

6 грудня ми відзначаємо День Збройних сил України. Це свято тих, хто просто зараз боронить нашу країну від підступного ворога. Свято тих, завдяки кому ми можемо жити, працювати, почуватися в безпеці.

До цього свята у нашому закладі була проведена святкова лінійка "Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу"

В котре проведено благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. До ярмарку долучилися здобувачі освіти, вчителі, батьки, усі бажаючі. Було зібрано 10435 грн. Виручені кошти від ярмарку було передано старості Кунянського старостинського округу для придбання тепловізора для наших захисників, які зараз на передовій.

11.12.2022 | Aдмін | Читати далі

Акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають щороку 1 грудня. Це один з найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важлива можливість для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Символ боротьби зі СНІДом - червона стрічка. Здобувачі освіти нашого закладу не залишилися осторонь. Кожен небайдужий носив стрічку. По класах були проведені інформаційні хвилинки "Правда про СНІД". 

Практичним психологом було проведено тренінгове заняття "Захисти себе від ВІЛ", а також анкетування для школярів 7-11 класів "Що ти знаєш про ВІЛ та СНІД?"

05.12.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Всього новин: 240