НовиниЗі святом Останнього дзвоника!


Дорогі учні!
 
    

Шановні вчителі та батьки!


Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
   

10.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Прощавай, початкова школо!

 

Зібрались дружно ми на свято, 

Схвильовані, як в перший раз,

Щоб про здобутки, розказати

І перейти у 5 клас.

Такими словами розпочали свято прощання з початковою школою наші четвертокласники.

Першу сходинку шкільного життя пройдено. Щирі слова звучали на адресу вчителів, батьків. Всі учні були нагороджені медалями та дипломами про закінчення початкової школи.

Початкова школа каже: "Прощавай!"

10.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Прощавай, Букварику!

  Прощавай, Букварику, в школі перший друже. 

Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже.

Традиційне шкільне свято - свято Букваря - відбулося у 1 класі нашої школи. До цього дійства діти старанно готувалися, бо це не тільки прощання з першим підручником. Це - демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків першокласників.

 

Свято закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! Ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним!

10.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Всеукраїнський масовий захід "Рух - це здорово"

Міністерством освіти і науки України у рамках святкування Дня захисту дітей з 01 до 08 червня 2021 року запланований Всеукраїнський масовий захід для учнів «Рух – це здорово!».

Учні 1-10 класів нашої школи активно долучилися до одночасного проведення по всій території України у закладах загальної середньої освіти різноманітних акцій, покликаних заохотити дітей до занять фізичною культурою та спортом.

Серед проведених заходів найбільше захоплення викликали ранкова зарядка, танцювальний флешмоб “Танцюємо разом”, легкоатлетичний забіг на 1000 м , скандинавська ходьба. Жоден з заходів не вимагав від учасників спеціальної спортивної підготовки. Єдине, що було потрібно - це гарний настрій і бажання разом провести час.

Спорт - це максимум позитиву!

08.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня в Україні відзначають свято маленьких громадян нашої країни - Міжнародний день захисту дітей. 

Учні ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна долучилися до відзначення свята. Було проведено конкурс малюнка на асфальті "Щасливе дитинство" для початкових класів. Вібулися змагання "Веселі старти" між 5-7 та 9-10 класами, фотовернісаж "Країна дитячих розваг" та флешмоб.

03.06.2021 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 17.05 по 21.05 в ЗЗСО І-ІІІ ст.сКуна пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

У рамках тижня були проведені тематичні виховні години "Мій друг - дорожній рух", оформлена книжкова виставка "Ми - зразкові пішоходи".

21 травня проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху на тему "Будь помітним на дорозі".

Тиждень сприяв розвитку практичних навичок та поглибленню знань Правил дорожнього руху.

21.05.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Всього новин: 165