НовиниДень Героїв Небесної Сотні

  20 лютого - день, що назавжди увійшов в історію України, як день жалоби і пам'яті. В цей день вшановується подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Із метою вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, виховання патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, розвитку бажання зростати гідними синами України у школі був проведений захід-реквієм "Небесний загін відлетів у небеса. Їх душі вже світять зорею", який підготувала Гончар Т.В, разом з своїми вихованцями, учнями 7 класу.

 

23.02.2020 | Aдмін | Читати далі

Мій вибір - життя без наркотиків

Як організувати своє дозвілля без наркотиків, як вберегти себе та своїх товаришів від такої "привабливої" на перший погляд спокуси? Як зробити своє життя яскравим, насичене позитивом дозвілля без наркотиків? Як зробити правильний вибір, не йти на "повідку" у товариша до наркотичної безодні просто через те, що ти боїшся втратити друга? Як повідомити до поліції про те, що хтось з твоїх знайомих займається збутом, або вживає наркотики? На ці багато інших запитань надала школярам відповіді старший інспектор ювенальної превенції Гудима Наталія Миколаївна, яка завітала в нашу школу у вівторок 28 січня з метою запобігання вживання наркотиків неповнолітніх.

31.01.2020 | Aдмін | Читати далі

Стусівські читання

Традиційно в січневі дні проводяться в школі Стусівські читання. От і цьогоріч здобувачі освіти нашого закладу мали можливість доторкнутись Стусового слова, вони були активними учасниками конкурсу віршів поета.

30.01.2020 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті Героїв Крут!

29 січня 1918 року понад 300 київських студентів та гімназистів сміливо прийняли бій і загинули поблизу станції Крути. Українські повстанці ціною власного життя намагалися хоч на короткий час спинити навалу ворожої армії, захищаючи незалежність молодої Української держави.

29.01.2020 | Aдмін | Читати далі

День Соборності України

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як аелике державне свято - День Соборності України. Здійснилися віковічні мрії, якими жили, і за які вмирали кращі сини України.

23.01.2020 | Aдмін | Читати далі

Навчальна евакуація

Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом. Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей.

З цією метою 17 січня у школі проводились навчання разом із рятувальною бригадою пожежної частини м.Гайсин. 

За сигналом оповіщення було проведено навчальну евакуацію всіх учасників навчально-виховного процесу. Щоб локалізувати уявне полум'я прибула пожежна машина. Рятувальники провели показові тренування з ліквідації умовної пожежі та рятування учня, який залишився у будівлі, а також розповіли учням школи про пожежну техніку, продемонстрували її технічне забезпечення. 

Адміністрація школи висловлює вдячність бригаді рятувальників пожежної частини і бажає всім мирного неба та безпечних умов життя.

 

20.01.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 «18» 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Всього новин: 165