Новини21 лютого - День рідної мови

Ти велична і проста.

Ти стара і вічно нова.

Ти могутня, рідна мово!

              (Іван Багряний)

21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято покликане привернути увагу до багацтва та різноманіття мов світу, а також підкреслити важливість рідної мови для кожної людини.

До Дня рідної мови в нашій школі пройшов ряд тематичних заходів та онлайн-вікторин, в яких активну участь брали учні та вчителі української мови та літератури..

Нехай українська мова лунає дзвінко і соковито, нехай єднає нас у щирій любові до рідної землі, до України!

21.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Десята річниця Революції Гідності

Сьогодні, в День Героїв Небесної Сотні, ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю тих, хто віддав своє життя за свободу та справедливість. Десять років тому, під час Революції Гідності, українці вийшли на Майдан, щоб відстояти своє європейське майбутнє. Їхня мужність та самовідданість надихнули весь світ.

У нашому закладі з нагоди цієї трагічної дати відбувся ряд заходів присвячених пам'яті Героїв Небесної Сотні та вшанування їхнього подвигу. Класні години, відеолекторії допомогли учням глибше зрозуміти перебіг подій Революції Гідності, цінність свободи та демократії.

Особливим моментом стала Всесвітня тиха акція "Ангели пам'яті". Діти власноруч виготовяли паперових янголів, які символізують душі загиблих борців за свободу та перемогу світла над темрявою. Ці янголи - це не лише пам'ять про героїв, але й надія на мирне та щасливе майбутнє України.

Вічна память Героям!

 

 

20.02.2024 | Aдмін | Читати далі

16 лютого - День єднання

Сьогодні -16 лютого Україна втретє відзначає День єднання - свято, яке народилося в часи загрози і стало символом незламності українського духу. Цього дня ми знову об'єдуємося, щоб продемонструвати свою єдність перед ворогом, свою віру в Україну та наше спільне щасливе майбутнє.

Наша шкільна спільнота з радістю долучилася до святкування. Учні та педагоги, прийшли до школи одягнувши вишиванки, прикрасивши одяг жовто-блакитними стрічками та тримаючи в руках маленькі прапорці. Урочистості почалися з виконання Державного Гімну України та ланцюжком єднання. Протягом дня в школі також проходили тематичні години про цінність єднання та важливість спільної боротьби за свободу, учні читали вірші про Україну, співали патріотичні пісні, малювали малюнки та писали листи військовим, які боронять нашу землю від жорстокого ворога.

Цей день став для нашої шкільної родини днем єднання сердець, душ і думок. Ми віримо, що наша єдність - це запорука перемоги над ворогом, запорука щасливого майбутнього для України.

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Разом до перемоги!

В єдності наша сила!

  

16.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Навіки в стінах рідної школи...

Вмирають тільки за те, заради чого варто жити.

                                          (А. де Сент-Екзюпері)

Щирі добрі люди просто так не згасають, вони залишають на Землі паростки світла та надії для всіх нас.

Знову шкільна лінійка... Знову спогади про нашого Героя-випускника - Кривошапка Максима, який мужньо захищав нашу Батьківщину від російських загарбників і загинув у свої 23 роки.

Але пам'ять про Максима житиме вічно у наших серцях, а добрі справи продовжує робити його родина. На добру пам'ять про сина, для виховання освіченої молоді, в знак поваги до рідної школи Кривошапки Віталій та Олена, батьки нашего Героя, подарували закладу освіти 5 телевізорів.

Висловлюємо Вам, Віталію Адамовичу і Вам, Олено Юріївно, щирі слова вдячності! Дякуємо за вашу активну життєву позицію. Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута.

Вічна і світла пам'ять Максиму!

Слава Україні! Герою слава!

 

13.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Пліч-о-пліч зі спортом

Учні нашого закладу долучилися до загальнонаціональної ініціативи "Пліч-о-пліч зі спортом", метою якої є сприяти фізичному розвитку та спортивній активності шкільної молоді. Так, 25 січня, в рамках проєкту, відбулися змагання з футзалу серед учнів 5-6 класів; 29 січня змагання з баскетболу серед хлопців серед учнів 8-9 класів  та 30 січня змагання з баскетболу серед дівчат серед учнів 7 класу.

                                                           ФУТЗАЛ      БАСКЕТБОЛ

01.02.2024 | Aдмін | Читати далі

Крути - символ національної честі

  "У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі

перетворюється народ у націю", - Євген Коновалець

Бій під Крутами, що відбувся 29 січня 1918 року, є одним із найтрагічніших і найгероїчніших епізодів в історії української державності. Невеликий загін студентів і гімназистів, які захищали Київ від наступу більшовиків віддав своє життя за майбутнє України.

Сьогодні, 106 років по тому, в умовах російської агресії проти України, вшановуючи память героїв, розуміємо особливе значення цієї дати. Ми дякуємо їм за їхній подвиг і за те, що вони показали нам шлях до свободи.

У школі до цього дня приурочили ряд заходів присвячених пам'яті героїв Крут: лінійку  "Герої Крут", уроки-реквієми "В серцях людських не вмерли Крути", "Битва під Крутами: вони були такими молодими", бесіди та перегляд фільму "Крути 1918". Під час проведених заходів здобувачі освіти дізналися про події бою під Крутами, про героїзм та самопожертву юнаків, про їхній подвиг, що надихає нові покоління українців на боротьбу за свободу та незалежність. Учні школи вшанували пам'ять героїв Крут хвилиною мовчання.

 

 

 

 

29.01.2024 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54
Всього новин: 324