НовиниДень Святого Валентина

День Святого Валентина - це день, коли відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття - про кохання.

У нашому закладі у цей холодний лютневий день на душі тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

З метою організувати дозвілля школярів, розвивати творчу активність, мову, мислення, виховувати почуття доброзичливості, взаємоповаги, взаємопідтримки, почуття закоханості, у святковій актовій залі відбулася конкурсно-розважальна програма "Пан та Панна". Під час конкурсів здобувачі освіти дарували теплі слова, побажання любові, а також "валентинку" - як символ любові та незмінний атрибут свята.

У тяжкий час для всієї країни так важливо дарувати приємні емоції.

15.02.2023 | Aдмін | Читати далі

Шкільна традиція

До посвяти в п'ятикласники школярі готувалися ще з вересня місяця. Але теперішнє життя кожний раз вносило свої корективи. 

І ось цей день настав... В актовій залі панували радість та урочистість. Щоб носити почесне звання п'ятикласника, здобувачам освіти потрібно пройти різні випробування, підготовлені класним керівником. Наші п'ятикласники брали участь у конкурсах, інтелектуальних іграх, показали хороші знання та представили музичні номери.

У цих дітей попереду ще багато славних звершень, перемог і здобутків. А ми всі неодмінно їм у цьому допоможемо!

15.02.2023 | Aдмін | Читати далі

Трагедія. Подвиг. Пам'ять...

29 січня Україна вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами. З метою вшанування пам'яті у закладі було проведено: 

- інформаційну хвилину "Пам'ятай про Крути"

- проведно історичну відеогодину "Герої крут  - для нащадків взірець"

- оформлено тематичну виставку " Понад усе вони любили свій коханий край".

Було проведено історичні паралелі між подіями 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність.

30.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам'яті жерт Голокосту. 

У нашому закладі було проведено заходи по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту. Вчителі молодших класів познайомили школярів із поняттям "Голокост" та історією його виникнення. Для 5-7 класів проведені години спілкування "Голокост - лихо століття".

У старших класах було переглянуто документальний фільм "Освенцим - табір смерті". Школярі вшанували пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання.

У День скорботи і пам'яті ми приєднуємося до загальної печалі і співчуваємо великій втраті, ім'я якої Голокост. Будемо пам'ятати...

28.01.2023 | Aдмін | Читати далі

В єдності наша сила

День Соборності в Україні відзначають щороку 22 січня. Це дата проголошення Акта Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік.

Тоді у 1919 році сталося історичне об'єднання українських земель в одну державу. З метою формування національної свідомості школярів, виховання в них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності у закладі відбулися:

- захід для 8-11 класів "В єдності наша сила";

- перегляд презентації "Свято Єдності" для 5-7 класів;

- вікторина "Що я знаю про Україну";

- конкурс малюнків на тему: "Я живу в Україні".

23.01.2023 | Aдмін | Читати далі

Профілактична робота з підлітками

19 січня 2023 року в нашому закладі відбулася зустріч з працівниками Гайсинського районного управління поліції. Навчальний заклад відвідали Ювенальна поліцейська Гудима Наталія Миколаївна з поліцейським офіцером громади Кирилюком Дмитром Васильовичем. Із здобувачами освіти 6-10 класів проведено бесіду про відповідальність за зберігання та вживання наркотичних речовин, тютюнових виробів та алкогольних напоїв.

23.01.2023 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 «2» 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Всього новин: 240