Новини
З Днем Вчителя!
Міжнародний день миру
Міжнародний день миру щорічно відзначають 21 вересня.
Мир - головна цінність для будь-якої людини. Мир у рідній Україні - це найзаповітніше бажання усіх українців.
До відзначення цього свята долучилися і наші здобувачі освіти. У закладі пройшли тематичні заходи. День розпочався флешмобом "Голуб миру", який підготували учні 5 та 7 класів. Протягом дня була проведена акція "Я обираю "Мир".
Діти висловили побажання миру та злагоди, закликали всіх людей: "Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі! Живіть у мирі та злагоді!"
Всесвітній день прибирання
Настала справжня осінь. Із її приходом наше шкільне подвір'я вкрилося опали листям.
20 вересня здобувачі освіти та працівники нашого закладу із задоволенням взяли участь у Всесвітньому дню прибирання. Чисте довкілля починається з кожного. Працювали всі. Як справжні господарі наводили лад на прилеглій теритирої школи: згрібали опале листя, гілки дерев, впорядковували майданчики та спортивні площадки. Всі працювали активно, дружно і весело, а результатом стала чистота, прибрана територія нашого закладу!
Просимо всіх не бути байдужими та навести лад на власних подвір'ях, у зелених зонах. Давайте наведемо чистоту! Чим більше рук - тим кращий результат. Ми дякуємо кожному, хто долучився до дня чистоти!
Свято квітів!
На протязі багатьох років стало доброю традицією школи на початку вересня проводити свято квітів. От і цього року 10 вересня у школі відбулася виставка квітів та декоративних композицій з природного матеріалу. Свято видалося особливим, неповторним і проводилося під гаслом: "Барви рідного краю".
У виставці взяли участь учні 1-11 класів. Шкільне подвір'я замайоріло різнобарв'ям веселкових кольорів. Ароматні запахи, оригінальні витвори, цікаві написи викликали в усіх присутніх радість та насолоду від зустрічі з прекрасним.
Журі визнали найкращі композиції "Елегія осені" - 9 кл., "Український осінній віночок" - 11 кл., "Пахощі вересня" "Барвінкова Україна" - 3 кл., "За мирне небо" - 1 кл.
Адміністрація закладу висловлює щиру подяку всім учням, батькам, класним керівникам за підготовку квіткової виставки.
Подяка!
Педагогічний колектив, батьки та учні щиро вдячні міському голові Гуку А.І. та ТОВ ПК "Зоря Поділля" за чудові подарунки для першокласників нашого закладу.
Свято Першого дзвоника!
Найсвітліша дорога в світі -
Це дорога до знань, до школи.
Пам'ятайте, любі діти,
Не забудьте, цього ніколи.
Ось і промайнуло літо! І знову двері нашого закладу радісно відкрились для наших вихованців. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів - першокласників. Цього року для 23 першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя.
Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
У черговий раз школа гостинно відчинила двері для своїх учнів і запросила у просторі і затишні класи.
Тож, дорогі діти, набирайтеся мудрості і знань, наповнюйте своє серце любов'ю і добротою! Виростайте справжніми людьми!