НовиниДень Собрності України

 День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. До цього дня учні 8 класу з класним керівником Урядник Н.І. підготували цікавий  виховний захід.

 

10.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Вітаємо з перемогою!

 27 січня у м. Вінниця проходив ІІІ тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства.  В олімпіаді взяли участь три представники від Гайсинщини, зокрема учень 9 класу нашої школи Шеремета Іван, який виборов друге місце.  Ми щиро вітаємо Івана   та його учителя Михайловську О.А.  з чудовим результатом і віримо, що завдяки наполегливій праці і прагненню до успіху Іван та  інші учні нашої школи ще не раз порадують нас своїми досягненнями.

 

03.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Стусівські читання

Щорічно до річниці народження видатного поета В. Стуса у нашому навчальному закладі проводяться Стусівські читання. Цьогоріч вони об'єднали небайдужих до його слова учнів школи.

  На початку заходу ведучі зазначили, що ім'я Стуса увійшло в нашу історію як важливий чинник національного пробудження і самоусвідомлення, стало символом духовної незалежності і свободи.

На часі - глибоке пізнання поетичного доробку цього самобутнього митця. На читаннях звучали вірші поета, і приємно, що кожен учасник відкрив поезію В. Стуса по-своєму . А вчитель-словесник Гончар Т.В. зазначила, що Стус буде актуальним і доречним завжди і при будь-яких обставинах, а кожне нове покоління відкриватиме його по новому.

Переможцями у конкурсі стали :

Лещенко А. (11 клас) - І місце

Миронюк Т. (10 клас) - ІІ місце

Наумова Л. (8 клас) -ІІІ місце

 

 

03.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Україна колядує! Колядує вся земля!

У школі традиційно відбувся захід на якому представники кожного класу  заспівали чудових колядок та щедрівок.. Захід проведено з метою збереження і примноження різд'яних традицій. 

20.01.2019 | Aдмін | Читати далі

День Святого Миколая

19 грудня у школі відбувся захід до дня Святого Миколая. Його підготували учні 6 касу разом з класним керівником Гончар Т,В. До свята діти підготували прекрасну виставу про святого Миколая, а також розповідали вірші і танцювали.

Святий Миколай побажав всім учителям, дітям, працівникам школи щастя та здійснення мрій.