НовиниДень вишиванки

Вишивання моє, вишивання...

Чорний - сум, а червоний - кохання.

Синій - небо, зелений буття.

Вишиванка - це наше життя!

Вишиванка - це наша національна гордість, це український оберіг, який символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Тому 20 травня учні та вчителі  ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна долучилися до відзначення Дня вишиванки. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Одягнувши улюблену вишиванку, всі були єдині у думці, що таке свято об'єднує усіх українців.

Вітаємо всіх зі святом! Слава Україні!

 

20.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День Європи

ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна має чудову нагоду привітати всіх з Днем Європи та продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей. Відзначаючи цю дату, ми вкотре засвідчуємо своє прагнення стати частиною євро-спільноти. Ми демонструємо що бути повноправним членом Євросоюзу - це не тільки державна політика, а щире бажання українців.

З Днем Європи, Україно! До Дня Європи в школі були проведені виховні години "Європа починається з тебе", віртуальна подорож столицями європейських країн та вікторина "Україна - європейська держава".

19.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День Перемоги

9 травня біля Обеліска Слави в с.Куна відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам'яті та примирення і 76-річниці перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні.

У заході брали участь педагогічний колектив ЗЗСО І-ІІІ ст. та представники Кунянського старостинського округу Гайсинської міської ради.

Із словами вдячності за мирне небо виступили здобувачі освіти та директор закладу.

12.05.2021 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті і примирення та День Перемоги

День пам'яті і примирення, День перемоги для всіх - особливі дні. Подвиг, здійснений нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішою і помітнішою. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорсткій битві отримав славетну Перемогу, хто в післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну. 

Напередодні Дня пам'яті і примирення в школі відбулися виховні години " У нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!"

В бібліотеці розміщена виставка "Подвиг немає забуття".

Усі класи залучилися до участі в фото челенджі  "І світлий смуток в серці збережем".

08.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Оголошення!

Оголошується набір дітей до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік. Прийом документів буде відбуватися з 29 квітня по 29 травня 2021 року.

05.05.2021 | Aдмін | Читати далі

Виставка Великодніх писанок

З весною приходить у кожну оселю величне і світле свято - Великдень.

Завітало велике свято і в ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна. У переддень свята у школі відбулася виставка Великодніх писанок і крашанок "Чарівний світ писанки". Святкова виставка ожила завдяки дитячій організації та гарному настрою і створила неповторну казкову атмосферу в закладі.

Вчителем  образотворчого мистецтва Івановою Н.П. було проведено майстер-клас "Рукотворне диво - писанка!" з учнями 5 класу.

29.04.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Всього новин: 165