НовиниДень пам'яті Героїв Небесної Сотні

День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України.

Саме в ці дні під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею.

У цей день ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього. Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, в ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна відбулися виховні години на тему "Небесна Сотня - в пам'яті назавжди", урок звитяги "Їх прийняло небо, залишивши списки".

Також учні взяли участь в акції "Ангели пам'яті". 

Горить свіча і пам'яті сльоза 

додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса - 

Героїв Україна пам'ятає.

19.02.2021 | Aдмін | Читати далі

День вшанування героїв Афганістану

На відзначення 32-річниці виведення військ з Афганістану в ЗЗСО І-ІІІ ст.с.Куна пройшли виховні години "Афганістан - пам'ять, сльози, біль". Учні переглянули документальний фільм "Останній солдат". В шкільній бібліотеці була організована виставка "Афганістан болить в моїй душі". 

Ми глибоко шануємо всіх без винятку солдатів і офіцерів, рядових і генералів, робітників та службовців, яким судилося пройти вогняне чорнило бойових дій в Республіці Афганістан.

17.02.2021 | Aдмін | Читати далі

День Святого Валентина

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День Святого Валентина. День закоханих - свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.  

12 лютого в ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Куна дуже яскраво і різноманітно пройшло це свято. В кожному класі працювала святкова пошта. Було зібрано багато "валентинок", а потім відправлено їх адресатам. На перервах учні мали змогу взяти участь у святковій фотосесії.

 

17.02.2021 | Aдмін | Читати далі

Декада математики, фізики та інформатики

Традиційно в лютому у нашій школі проходить декада математики, інформатики та фізики «МІФ». Цього навчального року, з 08 лютого  по 12 лютого, була проведена декада «МІФ".

В рамках декади було підготовлено та проведено ряд заходів згідно плану. А саме: 

1) квест "Фізика навколо нас"для учнів 8 класу;

2) перегляд навчально-пізнавального фільму "Безпека в інтернеті  - просто" та створення буклета;

3) урок-вікторина "Логічна вікторина" для учнів 6 класу;

4) перегляд фільму з астрономії "Створення темного Всесвіту" для учнів 10 класу;

5) фізична вікторина "Гра патріотів" для учнів 7 класу;

6) відкритий урок з алгебри у 7 класі на тему "Розв'язування вправ з використанням формул скороченого множення" (вчитель Когут Л.В.).

Метою тижня було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, фізики,астрономії та інформатики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях, виховувати цілеспрямованість. Такі змагання виховують в учнів толерантне ставлення один до одного, вміння працювати в команді, вміння демонструвати багатство і красу світу точних наук.


 

12.02.2021 | Aдмін | Читати далі

День безпечного Інтернету

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Інтернет та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Дана ситуація викликає велике занепокоєння.

 09 лютого 2021 року світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет простору для наймолодших користувачів.

Наша школа не стала виключенням та долучилася до проведення даних заходів.  Учні 2,4 та 7 класу ознайомилися із правилами поведінки в Інтернеті переглядаючи фільм «Безпека в Інтернеті – просто», а також долучилися до створення буклетів на тему «День безпечного Інтернету».

 

 

12.02.2021 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. 

З метою вшанування у СЗШ І-ІІІ ступенів села Куна проведено уроки звитяги.

У шкільній бібліотеці протягом дня учні школи мали змогу переглянути виставку-презентацію "Крути - і сум, і біль, і вічна слава України".

 Фото 

 

 

 

30.01.2021 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 «20» 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Всього новин: 240