НовиниАкція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають щороку 1 грудня. Це один з найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важлива можливість для підвищення рівня обізнаності про це захворювання та його профілактику. Символ боротьби зі СНІДом - червона стрічка. Здобувачі освіти нашого закладу не залишилися осторонь. Кожен небайдужий носив стрічку. По класах були проведені інформаційні хвилинки "Правда про СНІД". 

Практичним психологом було проведено тренінгове заняття "Захисти себе від ВІЛ", а також анкетування для школярів 7-11 класів "Що ти знаєш про ВІЛ та СНІД?"

05.12.2022 | Aдмін | Читати далі

90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні

Щорічно в четверту суботу листопада в Україні та світі вшановують пам'ять жертв Голодоморів. 26 листопада 2022 року 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років.

Цього року вшанування пам'яті жертв сталінського режиму відбувається під час повномаштабної війни росії проти України.

Як і 90 років тому знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів - знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам'ять всіх жертв. Наша пам'ять про минулі злочини має бути живою і чесною, щоб запобігти геноциду в майбутньому.

26.11.2022 | Aдмін | Читати далі

Тиждень безпеки дорожнього руху

Життя - це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і берегти здоров'я. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя - безкінечним.

Та насправді це не так, мить - і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватися.

Тому традиційно в нашому закладі проводиться тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках тижня було проведено:

- тематичні виховні години "Безпека дорожнього руху - це життя".

- переглянуто відеопрезентації та навчальні мультфільми "Правила для пішоходів"

- виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці

- конкурс малюнків на асфальті, за допомогою яких діти демонстрували знання з ПДР.

Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх здоров'я і життя.

21.11.2022 | Aдмін | Читати далі

День української писемності та мови

Традиційно у нашому закладі відбулися заходи, присвячені цій даті. Об 11 годині здобувачі освіти 9-11 класів долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту.

Особлива атмосфера панувала сьогодні у закладі. Класні кімнати майоріли вишиванками та яскравими висловами про мову. Класоводами та класними керівниками були проведені тематичні та виховні години, на яких, діти, дізналися багато цікавого про історію рідної мови.

У 6 класі відбувся лінгвістичний артмоб "Плекаймо мову!". Вихованці школи поширювали крилаті вислови про рідну мову, відомих українських письменників, громадянських та культурних діячів.

Учні 7 класу провели мовознавчу гру "Слово до слова - складається мова". 

Відзначення Дня української писемності та мови дало змогу доторкнутися до джерел духовної культури рідного народу, поглибити знання про витоки писемності та розвиток української мови, її правопис, усвідомити необхідність пропагування української мови в суспільстві, підвищення власної мовної культури як обов'язку кожного українця.

09.11.2022 | Aдмін | Читати далі

Урок звитяги

14 жовтня відзначають одразу три величні свята - День українського козацтва, День захисника і захисниць України, Свято Покрови Пресвятої Богородиці. У цей день у нашому закладі пройшли уроки звитяги в онлайн-режимі, на яких згадали традиції українського народу, подвиги славних предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також відзначили героїв сьогодення, які нині обороняють нашу державу.

14.10.2022 | Aдмін | Читати далі

З Днем захисників і захисниць України

Щорічно 14 жовтня в Україні відзначають державне свято - День захисників і захисниць України.

У 2022 році День захисників і захисниць України наші воїни зустрічають на полі бою через збройну агресію росії проти України. Наші воїни сьогодні оберігають мирне небо й захищають нас від ворожих куль та ракет. Вони сміливі й відважні, а їхня самопожертва вражає увесь світ.

        

14.10.2022 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 «14» 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Всього новин: 301